19.10.2017

Uzņem viesus mākslas plenērā

Filiālē "Dundaga" šogad pienākusi kārta pie sevis uzņemt viesus mākslas plenēra "Ceļojošā cepure" laikā. Piedāvājam nelielu ieskatu pasākumā.


26.05.2017

Sacensībās gūst bronzu

20. maijā Rīgā notika paralimpiskā sporta diena, kurā piedalījās arī filiāles "Dundaga" pārstāvji. Dundadznieki iemēģināja roku šautriņu mešanas, mehāniskās airēšanas un novusa sacensībās. Vairāk par pasākumu: šeit.

19.05.2017

Satiekas Ģimenes dienā

Atzīmējot starptautisko Ģimenes dienu, filiālē “Iļģi” uz kopīgu pasākumu tika aicināti klientu radinieki. Pasākumā bija skatāmas dažādas etīdes, deju priekšnesumi, kā arī dzejas lasījumi. Vairāk par pasākumu: šeit.


17.05.2017

Atklāj sensoro istabu un keramikas darbnīcu

15. maijā filiālē “Veģi” svinīgā gaisotnē tika atklāta sensorā istaba un keramikas darbnīca. Šāds ieguldījums bijis iespējams pateicoties rotari klubu atbalstam. Kopumā līdzekļus filiāles ieceru īstenošanai ziedojuši vienpadsmit rotari klubi no Latvijas, Zviedrijas un Amerikas Savienotajām Valstīm. Vairāk par pasākumu: šeit.


08.05.2017

Valsts svētkus svin pie balta galdauta

Vislatvijas akcijā “Baltā galdauta svētki” iesaistījās arī VSAC “Kurzeme” filiāles. Vairāk par pasākumiem: šeit.


31.03.2017

Iesaistās sporta aktivitātēs kopā ar skolēniem

Filiālē “Liepāja” 30. martā viesojās Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas 4.b klase. Skolēni filiāles jauniešiem kā dāvanu līdzi bija paņēmuši divas basketbola bumbas, ar kurām pēcāk visi iesaistījās dažādās sporta spēļu disciplīnās – stafetē, tautas bumbas spēlē. Vairāk par sporta spēlēm: šeit.


30.03.2017

Piedalās galda spēļu turnīrā

Filiālē “Gudenieki” aizvadīts aktīvs galda spēļu turnīrs. Pasākumā piedalījās 20 klientu, kuri spēlēja dažādas par teju klasiku dēvējamas spēles – dambreti, “Cirku” un “riču-raču”. Spēļu turnīrā klienti esot iesaistījušies ar lielu aizrautību un prieku. Vairāk par galda spēļu turnīru: šeit.


24.03.2017

Gūst atzinību mākslas festivālā "Nāc līdzās"

23. martā Kuldīgā notika reģionālais mākslas festivāls cilvēkiem ar īpašām vajadzībām "Nāc līdzās Kurzemē". Kopumā pasākumā piedalījās 14 mākslinieku, kolektīvu. Klātesošos priecēja gan muzikāli, gan teatrāli priekšnesumi. Mākslas festivāls noris jau 21. gadu. Vairāk par festivālu: šeit.


21.03.2017

Kopsapulcē tiekas sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestāžu direktori

17. martā VSAC “Kurzeme” vadība un filiāļu vadītāji viesojās VSAC “Zemgale” filiālē “Jelgava”, lai apmeklētu Latvijas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju direktoru asociācijas (SARIDA) kopsapulci. Vairāk par tikšanos: šeit.


16.03.2017

Viesojas pārstāvji no pansionāta "Rauda"

Vakar, 15. martā, filiālē “Iļģi” pieredzes apmaiņas nolūkos viesojās Engures novada pansionāta “Rauda” direktore Dace Randoha kopā ar vairākām kolēģēm. Tikšanās laikā kopā ar filiāles “Iļģi” vadītāju Gitu Babajanu tika izrunātas aktuālākās sociālās rehabilitācijas tendences, salīdzinātas kopīgās un atšķirīgās iezīmes abu iestāžu darbā. Vairāk par pieredzes apmaiņas vizīti: šeit.


22.02.2017

Iegūst zināšanas par galda etiķeti

20. februārī filiāles "Liepāja" jaunieši nodarbībā apguva zināšanas par galda etiķetes smalkumiem. Jaunieši iesaistījās ne tikai maltītes sagatavošanā, bet arī galda klāšanā, trauku, ēdampiederumu servēšanā. Vairāk par nodarbībām: šeit.


20.02.2017

Konferencē runā par sociālo uzņēmējdarbību

17. februārī Liepājas Universitātē notika 11. zinātniski praktiskā konference "Sociālā darba aktualitātes". Konferenci rektore Dace Markus atklāja, uzsverot sociālās jomas nozīmīgumu. "Sociālais darbs ir tāds, kur ir ļoti cieša saite starp pedagoģiju, medicīnu, sociālo jomu. Šādu darbu var strādāt iejūtīgi, labestīgi cilvēki, kuri visiem spēkiem cenšas palīdzēt," sacīja D. Markus. Vairāk par konferenci: šeit.


16.02.2017

Iejūtas mūziķu, dejotāju lomās

Valentīna dienu filiālē "Liepāja" atzīmēja ar tematisku pasākumu "Dziedi vai dejo ar zvaigzni". Muzikālā pasākuma gaitā vairāki jaunieši iejutās labi pazīstamu mūziķu un dejotāju lomās. Vairāk par pasākumu: šeit.


15.02.2017

Bauda dzeju par mīlestību

Gatavojoties Valentīna dienai, 12. februārī filiālē "Aizvīķi" notika tematiska pēcpusdiena "Mīlestība". Tās gaitā klienti lasīja dzeju un skatījās filmu "Īsa pamācība mīlēšanā". Vairāk par pasākumu: šeit.


07.02.2017

Spēlē dziesmu popūriju

Piektdien, 3. februārī, filiālē "Iļģi" ar muzikālu priekšnesumu uzstājās viesi no Liepājas - vokālā un ģitāristu studija "Skani" un tautas mākslas kopa "Ziņģīte". Vairāk par pasākumu: šeit.


07.02.2017

Piedalās Kurzemes Boče kausa izcīņā

2. februārī Kuldīgā ikgadējās sacensībās cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem jeb Kurzemes Boče kausa izcīņā piedalījās trīs VSAC "Kurzeme" filiāles - "Dundaga", "Gudenieki" un "Liepāja". Septiņu komandu konkurencē centra filiāļu pārstāvji A un B divīzijās ieguva sākot no 2. līdz 4. vietai. Vairāk par pasākumu: šeit.


26.01.2017

Pārrunā labās prakses piemērus

Vakar, 25. janvārī, Medzes kultūras namā uz tikšanos aicināja Liepājas Diakonijas centrs, lai dalītos ar savu un vairāku sociālo partneru pozitīvo pieredzi dažādu “mikroprojektu” izveidē. “Mūsu mērķis ir savest cilvēkus kopā. Saprast, vai Grobiņas novada ļaudis vēlas kopīgiem spēkiem attīstīties, kādā veidā tas varētu notikt un kā mēs varētu palīdzēt,” konferences dalībniekus uzrunāja Liepājas Diakonijas centra vadītājs Mārtiņš Urdze. Vairāk par konferenci: šeit


16.11.2016

Iededz atmiņu ugunskuru

11. novembrī Aizvīķu pagastā notika Lāčplēša dienai veltīts pasākums, kurā pulcējās ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī filiāles “Aizvīķi” klienti, darbinieki. Vairāk par pasākumu: šeit.


30.09.2016

Iejūtas mūziķu lomā

Filiālē “Iļģi” noslēgusies ikgadējā “Popiela”, kurai klienti allaž gatavojušies ar lielu prieku un rūpību. Pasākuma ietvaros dalībnieki iejutās vairāku Latvijā zināmu mūziķu lomās, pārliecinoši attēlojot to slavenākās dziesmas.


29.09.2016

Sagaida rudeni ar ražas svētkiem

Filiālē “Liepāja” 26. septembrī rudenīgā noskaņā noritēja ražas svētkiem veltīts pasākums. Tā gaitā vairāki klienti kopā ar darbiniekiem iejutās meža radību ādās, lai parādītu nelielu etīdi. Gatavojoties ražas svētkiem, klienti iepriekš parūpējās par rudenīgu dekoru izveidošanu


12.09.2016

Dodas pa "Līvu" taku

Filiāles “Gudenieki” klienti pagājušonedēļ devušies vairākās ekskursijās. 6. septembrī klienti kopā ar darbiniekiem devās uz Kabiles pagastu, lai aplūkotu un izstaigātu Līvu taku, kura ir izveidota par godu rokgrupai “Līva”. Savukārt 7. septembrī vairāki klienti devās uz Alsungas pagastu, lai viesotos murkšķu audzētavā. Vairāk par ekskursijām: šeit.


30.08.2016

Viesojas Piena muižā

19. augustā 20 filiāles “Liepāja” klienti devās uz Skrundas novada Piena muižu, kur klienti kopā ar iestādes darbiniekiem apguvuši dažādas ar piensaimniecību saistītas prasmes. Tajā skaitā – sviesta gatavošanu un govs slaukšanu. Vairāk par pasākumu: šeit.


30.08.2016

Apgūst zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem

Lai papildinātu jauniešu zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, filiāles “Liepāja” darbinieki 17. augustā piedāvājuši piedalīties interaktīvā mācību stundā. Tās gaitā turpat filiālē izspēlētas dažādas situācijas, kuras var atgadīties pārvietojoties pa pilsētas ielām. Vairāk par pasākumu: šeit.

Sagaida delegāciju no Labklājības ministrijas

15. augustā filiālē "Iļģi" viesojās delegācija no Latvijas Republikas Labklājības ministrijas (LM). Vizītes ietvaros LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Maksims Ivanovs kopā ar kolēģiem aplūkoja un izvērtēja sociālā darba praksi filiālē. Vairāk par vizīti: šeit.
 

Piedalās "slapjajās spēlēs"

12. augustā filiālē "Iļģi" noritēja sportiskas sacensības "Slapjās spēles". To gaitā klientu komandas gan no filiāles "Iļģi", gan "Liepāja" sacentās dažādās ar ūdeni saistītās disciplīnās.

Apgūst laivošanas prasmes

29. jūlijā vairāki filiāles "Aizvīķi" klienti ar laivām devās pa Vārtājas upi. Pasākuma gaitā bijusi iespēja izmēģināt roku laivu airēšanā, ko vairāki arī izmantojuši. Kopumā pa ūdenstilpni zināmā "ceļojumā" devās 8 laivas. Pēc nokļūšanas krastā laivotāji stāstījuši par gūtajiem iespaidiem.


Dodas iepazīt "rūķu mežu"

Nesen uz Tērvetes dabas parku devās gan filiāles "Iļģi" struktūrvienības Pusceļa māja, gan arī filiāles "Aizvīķi" klienti. Tur tika aplūkotas dažādas pēc pasaku un dabas motīviem izveidotās koka skulptūras.

Iegūst vizīti pie ASV labākā neirologa

No 1. līdz 8. jūlijam filiāles “Liepāja” klients Edgars Spēks kopā ar diviem pavadoņiem  – filiāles fizioterapeitu Olafu Līci un Liepājas slimnīcas ārsti Jūliju Cīruli-Galuzi – devās uz Bostonu, ASV, lai piedalītos konferencē, kas paredzēta cilvēkiem ar augšanas hormonu traucējumiem jeb pundurību. Vairāk par konferenci: šeit.

Parāda spēju noturēties uz skeitborda dēļa

9. jūlijā Liepājā, Jūrmalas parkā, noritēja “Riposhop.lv balvas izcīņa”, kuras gaitā vairākās vecumgrupās tika noskaidroti izveicīgākie skeitborda braucēji dažādās disciplīnās. Savukārt īsi pirms apbalvošanas savu māku gan dalībniekiem, gan skatītājiem parādīja bērni no filiāles “Liepāja”. Viņus teju mēneša garumā apmācīja skeitborda slaloma treneris Ainars Jermačenko, ar kuru sadarbība projekta ietvaros bērniem bijusi arī iepriekš. Vairāk par pasākumu: šeit.

Jāņu svinības filiālēs

Neliels ieskats filiāļu "Iļģi" un "Aizvīķi" Jāņu svētkos.

Atklāj radošo darbnīcu

21. jūnijā filiālē “Liepāja” kuplā viesu skaitā tika atklātas renovētās radošās darbnīcas telpas. Vairāk par pasākumu: šeit.

Dodas vairākās ekskursijās

Filiāles “Aizvīķi” klienti nesen devās vairākās ekskursijās gan uz Latvijas, gan Lietuves apskates objektiem. Vairāk par pasākumiem: šeit.

Piedalās ugunsdrošības apmācībās

15. jūnijā filiālē “Gudenieki” noritēja ugunsdrošības apmācības. To gaitā tika izspēlēts scenārijs, kur vienā no filiāles telpām sācies ugunsgrēks. Atskanot paziņojumam par briesmām, darbinieki kopā ar klientiem raitā solī devās ārā no iestādes telpām, lai sagaidītu ugunsdzēsējus, kuriem jau tika paziņots par ugunsgrēku. Vairāk par pasākumu: šeit.

Sacenšas mini futbola turnīrā "Seni Cup"

Vairāk par pasākumu: šeit.

Apmeklē ugundzēsēju depo

Vairāk par pasākumu: šeit.

Tiekas novusa sacensībās

26. aprīlī filiālē "Liepāja" uz sadraudzības spēli novusā tikās filiāļu "Liepāja" un "Iļģi" klienti. Pasākuma gaitā tika spēlēts arī galda futbols. Sportisko pasākumu sportisti noslēdza ar dejām.

Aktuālākie pasākumi filiālē "Dundaga"

Pagājušonedēļ filiāles “Dundaga” klienti un darbinieki apmeklēja dažādus kultūras pasākumus. Vairāk par pasākumiem: šeit.

Gatavojas Vislatvijas talkai

Tuvojoties brīvprātīgajam vides sakopšanas pasākumam "Lielā talka", vairāku filiāļu klienti un darbinieki aktīvi iesaistās savu iestāžu un citu teritoriju sakopšanā. Vairāk par talkām filiālēs: šeit.

Kopj atpūtas vietu Medzē

Nedēļu pirms Vislatvijas “Lielās talkas” filiāles “Iļģi” struktūrvienības “Pusceļa māja” klienti devās uz Medzes pagasta atpūtas vietu “Plienkalni”, lai veiktu uzkopšanas darbus. Viņi cītīgi grāba lapas, kā arī novāca kaudzi ar zariem, kurus grāvī bija ievilkuši bebri. Vairāk par pasākumu: šeit.

Tiekas "Veselības dienā"

Vairāk par pasākumu: šeit

Joku diena filiālē "Iļģi"

Vairāk par pasākumu: šeit.

Lieldienu pasākums filiālē "Iļģi"

Vairāk par pasākumu: šeit.

Dodas ekskursijā un sveic Liepāju dzimšanas dienā

Vairāk par aktualitātēm filiālē "Liepāja": šeit

Izrāda pašu veidotos rokdarbus

Filiālē "Iļģi" ir apskatāma iestādes klientu veidotu rokdarbu izstāde. Vairāk par izstādi: šeit.

Sieviešu dienas pasākums filiālē "Iļģi"

Filiālē "Iļģi" sieviešu dienas pasākumā vīrieši dziedāja, deklamēja dzeju, kā arī pārsteidza dāmas ar pašu veidotie papīra ziediem un kartiņām. Bet, svinīgajam pasākumam noslēdzoties, aizsākās neliela diskotēka. Vairāk par sieviešu dienas pasākumiem filiālēs: šeit.

Sieviešu dienas svētki "Pusceļa mājā"

Filiāles "Iļģi" struktūrvienības "Pusceļa māja" vīrieši savas dāmas sveica ar pašu gatavotām un košām kartiņām, kā arī ar dažādām atraktīvām aktivitātēm. Viņām tika veltītas dziesmas, burvju triki. Savukārt pasākumu vīri noslēdza uzlūdzot dāmas uz jestrām dejām. Vairāk par sieviešu dienas pasākumiem filiālēs: šeit.

Turpina apgūt karatē cīņas mākslu

Vairāk par projektu "Cīņu māksla kā fizioterapija" filiālē "Veģi": šeit

Tiekas zinātniskajā sociālo darbinieku konferencē

Vairāk par pasākumu: šeit.

Svin Valentīna dienu filiālē "Iļģi"

Vairāk par pasākumu: šeit.

Atbalsta biedrību "Dižvanagi"

Vairāk par pasākumu: šeit.

Foto: Edgars Pohevičs

Labdarības koncerts Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā

Vairāk par pasākumu: šeit.

Popiela Kurzemē 2016

Vairāk par pasākumu: šeit.

Filiāles "Liepāja" klientu pasākums Jančos 17.12.2015.

Rudens iesoļo VSAC “Kurzeme” filiālē Iļģi.

Skeitborda slaloma apmācības projekta noslēguma pasākums 27.08.2015. filiāles "Liepāja" pagalmā kopā ar treneri Ainaru Jermačenko.

Filiāles "Liepāja" klientu pasākums 7. augustā Kuršu Vikingu apmetnē kopā ar farmaceitiskās kompānijas "NOVARTIS" pārstāvjiem.

14.07.2015. Pusceļa mājas klientu ekskursija Ventspilī.

06.07.2015. Darmštates pilsētas iniciatīvas grupas pārstāvju un baroneses Waltrautas von Tiesenhausenas viesošanās filiālē "Liepāja".

 

2014.gada 28.maijā VSAC "Kurzeme" filiālē "Iļģi" notika ugunsdzēsības praktiskās mācības

Liepājnieki no Darmštates dāvinājumā saņem jaunu autobusu.

Talsu kristīgo klauniņu izrāde

Bernātu dabas parks

Diena bez auto

Ābeces svētki

Liliju Svētki

Radošā darbnīca

 

Sporta dienas pasākums - vasarai aizejot

Ciemos Dienas centra jaunieši

Ekskursija uz "cīrulīšiem"