vienkarss pilnkrasu rgb h 56 2

Reģ.Nr.90000063880 Iļģi, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads, LV-3430 Tālr./fakss 63491118
E-pasts: kurzeme@vsackurzeme.gov.lv
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Visvaldis Gūtmanis  Direktors  kurzeme@vsackurzeme.gov.lv    63490333, 29211936
 Maruta Indriksone

 Direktora vietnieks -

 Pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja

 maruta.indriksone@vsackurzeme.gov.lv  63491793
 Mārtiņš Grīnbergs  Sabiedrisko attiecību speciālists  martins.grinbergs@vsackurzeme.gov.lv  25644166, 29458816
 Jeļena Jaunāre  Finanšu analīzes un grāmatvedības nodaļas vadītāja  jelena.jaunare@vsackurzeme.gov.lv  63491795
       
 Edīte Ekšteina  Saimnieciskās nodrošināšanas nodaļas vadītāja  edite.eksteina@vsackurzeme.gov.lv  63490921
 Baiba Gūtmane  Personāla nodaļas vadītāja  baiba.gutmane@vsackurzeme.gov.lv  63491156, 27870070
 Līga Mazbērziņa  Iepirkuma speciāliste  liga.mazberzina@vsackurzeme.gov.lv  63490921
 Agita Holma  Vecākā lietvede  agita.holma@vsackurzeme.gov.lv  63491118
 Agris Pudzēns  Informācijas vadības speciālists  agris.pudzens@vsackurzeme.gov.lv  63490921

Filiāle "Aizvīķi"
 Aizvīķi, Gramzdas pagasts, Priekules novads, LV-3487
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs

 Gražina Ķervija

 Filiāles vadītāja

 grazina.kervija@vsackurzeme.gov.lv

 63464067, 26479371

 Laimdota Stauga  Lietvede  laimdota.stauga@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  63464067
   Sociālās aprūpes nodaļa, ēkas dežurants    63464001
 

 Mediķi, aprūpētāji

   63454589

Filiāle "Dundaga"
Vīdales 17, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Ieva Dinsberga  Filiāles vadītāja  ieva.dinsberga@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu 

 29197890, 63291125,
63242078

 Inta Baumane     Lietvede  inta.baumane@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   63222067, 29399228
   Dežūrējošās medicīnas māsas    63242251, 26684521

Filiāle "Iļģi"
Iļģi, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads, LV-3430
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Gita Babajana  Filiāles vadītāja  gita.babajana@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   63490329, 63490330
 Elīna Putra  Lietvede  elina.putra@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  63491157

Pusceļa māja
Iļģi, Grobiņas pagasts,Grobiņas novads, LV-3430
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Sandra Krūkle  Pusceļa mājas vadītāja  sandra.krukle@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  29410175

Filiāle "Liepāja"
Apšu 3a, Liepāja, LV-3401
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Vita Kadiķe  Filiāles vadītāja  vita.kadike@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  63423402, 26566889
 Dina Dobele  Lietvede  dina.dobele@vsackurzeme.gov.lv  63484807, 63484805
   Dežūrējošās medicīnas māsas    29336801

Filiāle "Gudenieki"
"Saulrieti", Gudenieku pagasts, Kuldīgas novads, LV-3312
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Dace Kleinberga  Filiāles vadītāja   dace.kleinberga@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  63351125, 29168713 
 Inguna Pidvilte  Lietvede  inguna.pidvilte@vsackurzeme.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   
   Saimniecības nodaļas vadītājs    29450762
   Dežūras personāls    63351115

Filiāle "Veģi"
Veģi, Abavas pagasts, Talsu novads, LV-3294
 Vārds, Uzvārds  Amats  E-pasts  Telefona numurs
 Irēna Kauliņa  Filiāles vadītāja   irena.kaulina@vsackurzeme.gov.lv  63255147, 29470181
 Iveta Dorše   Lietvede  iveta.dorse@vsackurzeme.gov.lv  63255128, 63255145