24.02.2020.

Hokeja Klubs Liepāja viesojas VSAC filiālē “Liepāja”

Liepājā tik ļoti jau pazīstamās un zināmās labdarības spēles hokejā “Lāči lido” saziedotās rotaļlietas 24. februāra pēcpusdienā nonāca arī pie Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiāles "Liepāja" bērniem un jauniešiem.  Hokejistus ar uzmundrinošu muzikālu pavadījumu sagaidīja Edgars Spēks, bet atraktīvākie un sportiskākie jaunieši izaicināja hokeja kluba spēlētājus uz cīņu – kurš ilgāk uz galda tenisa raketes uzmetīs un noturēs bumbiņu. Paldies hokejistiem par kopā pavadīto laiku un interesantiem stāstiem.


22.02.2020.

Filiāles “Liepāja” sportisti atgriežas no Kuldīgas ar medaļām.

Sestdien, 22. februārī Speciālais sporta centrs Kuldīgā organizēja “Kurzemes Boccia kauss 2020”. Sacensībās piedalījās bērni, jaunieši un pieaugušie ar dažādiem kustību traucējumiem ar un bez intelektuālās attīstības traucējumiem divpadsmit komandās.  Valsts Sociālās aprūpes centra “Kurzeme” filiāles “Liepāja” 4. un 5. grupas dalībnieki no sacensībām mājās atgriezās ar medaļām un augsti godalgoto 2. vietu.  Deniss Gņebko, Rūdolfs Tomsons un Armands Stepans pārstāvēja 4. grupu, bet Krists Želna, Kristiāns Kotļars un Artis Brūns 5. grupu.  Komandas veiksmīgam startam sagatavoja interešu pulciņu audzinātājs Kārlis Kandēvics.

Šī spēle, kas aizgūta no Itālijas,  attīsta uzmanību, domāšanu un līdzsvara izjūtu - tās ir tikai dažas no prasmēm, kuras var izkopt spēlējot Boccia spēli.


14.02.2020.

Cepurīšu balle filiālē “Liepāja”.

Dienā, kad apliecinām savu mīlestību vienam pret otru - Visu mīlētāju dienā, 14. februārī VSAC "Kurzeme" filiāles “Liepāja” mājīgajās telpās norisinājās sirsnīgs un jautrs pasākums. Filiāles čaklie darbinieki un klienti bija iestudējuši koncertuzvedumu ”Cepurīšu balle” uz kuru visiem bija jāierodas pašdarinātās, tematikai atbilstošās cepurēs. Pēc žūrijas rūpīga izvērtējuma tika noskaidroti skaistāko cepurīšu īpašnieki – Marianna, Sergejs un Silvis. Pasākuma laikā skatītāji tika cienāti ar dažādiem gardumiem un veselīgo dzērienu – “mīlas eliksīrs”.


12.02.2020.

Filiāles "Iļģi" radošās darbnīcas viesojas Liepājas PII "Dzintariņš".

12. februārī VSAC "Kurzeme" filiāles "Iļģi" vizuālās mākslas interešu grupas četri puiši viesojās Liepājas PII "Dzintariņš" ar pašu gatavotu dāvanu - krāsainiem, dekoratīvu burtu komplektiem, kas tika dāvināta Dzintariņa bērniem. Interešu pulciņa puišus, kuri ir filiāles "Iļģi" klienti ar īpašām vajadzībām, cilvēki ar nopietniem kustību traucējumiem, pavadīja trīs filiāles darbinieki - speciālā pedagoģe Liene, interešu pulciņa audzinātājs Imants un kultūras darba organizatore Indra. Ciemiņus laipni sagaidīja PII vadītāja Maija Korņējeva un jaunāko grupiņu bērni ar audzinātājām. Interešu pulciņa puiši bija patīkami pārsteigti par ļoti sirsnīgo sagaidīšanu. Bērni bija sagatavojuši rotaļas, uzdeva minēt mīklas un laipni pacienāja ciemiņus ar karstu tēju. Visbeidzot ciemiņi tika pārsteigti ar sarūpētām dāvanām, dažādiem kārumiem. Viesošanās beidzās ar kopīgu fotografēšanos un aicinājumu turpināt sadarbību.  Šī tikšanās bija brīnišķīgs piemērs, kā cilvēcība, sirds siltums un mīlestība palīdz nojaukt robežas starp "pareizo" un "nepareizo" pasauli, ļaut sabiedrībai saskatīt aprūpes centra klientos cilvēkus, ar kuriem var draudzīgi komunicēt, kuri,  par spīti savām ierobežotajām spējām, vēlas būt piederīgi sabiedrībai. 
Šī bija nu jau kārtējā tikšanās ar Liepājas puses bērnudārziem, kuriem "Iļģu" interešu grupu dalībnieki dāvina krāsainus burtu alfabētus un arī citas dekorācijas, darinātas pašu rokām.  Liels paldies bērnu dārza vadītājai, audzinātājām, bērniem un bērnu vecākiem par prieku, ko sagādājāt aprūpes centra klientiem!


11.02.2020.

Varam lepoties ar jaunu sienas dekoru.

Filiāle “Liepāja” var lepoties ar jaunu sienas dekoru. Pie šī darba rokas pielikuši klienti kopā ar interešu pulciņa audzinātāju Agnesi.

Darbs tapa mozaīkā , no dažādiem materiāliem - jūras akmentiņiem, saplēstiem traukiem un spoguļiem un protams mozaīku gabaliņiem.

Šis darbs tapa vairāku mēnešu garumā.


07.02.2020.

Filiālē ‘’Iļģi’’ labdarības akcijas ‘’Lāči lido’’ ietvaros viesojās Liepājas hokeja klubs.

07.02.2020. VSAC ‘’Kurzeme’’ filiālē ‘’Iļģi’’ labdarības akcijas ‘’Lāči lido’’ ietvaros viesojās Liepājas hokeja klubs. Hokejisti mūsu aprūpes centra iemītniekus izklaidēja ar stāstiem par savām sportistu gaitām un piedzīvojumiem, kā arī iepriecināja ar dāvanām – akcijas ‘’Lāči lido’’ saziedotajām mīkstajām rotaļlietām, kas turpmāk sildīs mūsu klientu sirdis. Mūsu kaislīgais sporta fans Rihards tika pie īpašas dāvanas – hokeja ripas. Paldies sportiskajiem ciemiņiem un ceram uz turpmāku sadarbību!


13.01.2020.

„...gribu ar visām iespējām, kas man ir, darīt labu. Nevis ziedot tāpēc, ka tā vajag, bet tāpēc, ka pēc tam redzi, ka ar tādu mazumiņu var izdarīt tik daudz, redzi, cik cilvēkiem tas daudz nozīmē un cik viņi ir pateicīgi.”

Linda Leen

 Mīļš paldies visiem, kas Ziemassvētku laikā pasniedza filiāles “Liepāja” bērniem un jauniešiem – skaistas, saldas un mīļas dāvaniņas.