20.02.2018.

Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls

Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls ir viens no skaistākajiem un lielākajiem kultūras notikumiem Latvijā ziemas vidū. Šogad tiek svinēta festivāla 20 gadadiena. Atzīmējot jubileju, atskatoties festivāla vēsturē un raugoties tā nākotnē, festivāla tēma šogad ir izraudzīta lakoniska, bet daudznozīmīga – Sapņi! VSAC „Kurzeme” filiāles „Aizvīķi” klienti arī vēlējās “pasapņot” un to arī izdarīja, apmeklējot ledus skulptūru festivālu Jelgavā š. g. 10. februārī.

Lai gan laiks bija ļoti drēgns, tas netraucēja apskatīt skulptūras, kuras izkaltas no ledus un kuras papildinātas ar dažādu krāsu gaismām. Klientus sajūsmināja tas, ka no ledus var iegūt tik dažādas lielas un mazas figūras. Jelgavas pilsētu klienti apmeklēja pirmo reizi, tāpēc iepriecināja tilts, pār kuru gājām pāri. Iepriecināja arī Jelgavas talismans ledū izkalts briedis.

Ekskursijā piedalījās seši klienti, klientus pavadīja kultūras pasākuma organizatore Sanita Bauže.

     


12.02.2018.

Kurzemes Boccia kausa spēles

Filiāles "Gudenieki" 4 klienti un pavadošā persona M. Vējkāja 2018. gada 10. februārī piedalījās  rīkotajā Kurzemes Boccia kausa spēlēs, kuru organizēja Speciālais sporta centrs. Šajās spēlēs ieguvām 3. vietu. Par piedalīšanos un ieņemto godalgoto vietu klienti bija priecīgi un gandarīti.